3 Adımda Hızlı Alışveriş

3 ADIMDA KOLAY ALIŞVERİŞ REHBERİ


1. Satın almak istediğiniz ürünün altındaki "Hemen Al" veya "Satın Al" butonuna tıklayınız. (Birden fazla adet satın almak istediğiniz takdirde adet kutucuğuna istediğiniz ürün miktarını belirtiniz. Beden, numara vs. gerektiren giyim eşyaları alırken bu seçimleri yapmayı unutmayınız).

2. Karşınıza çıkacak formu eksiksiz olarak doldurunuz, ödemeyi ne şekilde yapacağınızı seçtikten sonra  aşağıdaki  "ileri" butonuna tıklayınız. (Bu sayfada belirteceğiniz e-posta adresinizin doğru yazılmasına özen gösteriniz. Zira tüm sipariş bilgileriniz e-posta adresinize gönderilecektir).

3. Karşınıza gelen sayfa siparişinizin son aşamasıdır. Kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde kart bilgilerinizi eksiksiz olarak giriniz. Şayet siparişinizi başka bir ödeme şekli ile yapacaksanız sayfadaki bilgileri kontral ederek "SİPARİŞİ ONAYLIYORUM" butonuna tıklayınız. 

4. Tebrikler, siparişiniz başarılı bir şekilde bizlere ulaşmıştır. Ürününüz en kısa zamanda sizlere ulaştırılacak olup tüm kargo detayları e-posta adresinize ve mobil telefonunuza gönderilecektir.

 Siparişinizin herhangi bir aşamasında takıldığınız takdirde lütfen bizlere 0212 513 60 60  numaralı telefon ile ulaşınız. Operatörlerimiz işleminizi tamamlamanız için sizlere gerekli yardımı yapacaklardır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.